Yurdışı eğitim EnglishYurtdışında İngilizce eğitimi
 
business english
Yurtdışında eğitim
 
İngilterede Dil Okulları
Amerikada Dil Okulları
Maltada Dil Okulları
Kanadada Dil Okulları
İrlandada Dil Okulları
Avustralyada Dil Okulları
Yeni Zelandada Dil Okulları
İspanyada Dil Okulları
Almanyada Dil Okulları
Fransada Dil Okulları
Cape Townda Dil Okulları
Uzak Doğuda Dil Okulları
dil okulları
 
İş İngilizcesi
Üniversiteye Hazırlık
Sertifika Programları
TOEFL-IELTS-GMAT-GRE
toefl, ielts, gmat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  yurtdışında iş ingilizcesi  
yurtdışı business english programıKurs Türleri Dil Okulu İş İngilizce'si
Egitim ve Ingilizce
Sertifika Programları

 

   
İŞ İNGiLİZCESi
 

   
     


Günümüz iş dünyasında İngilizce konuşmanın önemi büyüktür ve bunun için amaca yönelik bir eğitim almak en doğrusudur. İyi İngilizce konuşmak; iş alanında bu konuda aktif olabilmek anlamına gelmez çünkü “İş İngilizce'si” farklı bir eğitimdir. İş ortamında daha profesyonel ve diplomatik bir dil kullanımı gerekir. Ayrıca alana özgü terimlerin doğru yerde ve doğru zamanda kullanması çok önemlidir; bu müşteriye ve partner firmalar verilen imajın bir parçasıdır. Bu nedenle İş İngilizce'si programında, iş yazışmaları, ofis İngilizce'si, uluslararası ticaret, iş sunumları gibi konularla birlikte terminoloji detaylı olarak ele alınmaktadır. Bu kurslarda resmi yazışmalar, e-posta, rapor düzenleme, toplantılara etkin katılımda bulunma, telefon görüşmeleri, iş sözleşmeleri gibi konularda becerilerinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

     
Dil Kursu
     

İŞ İNGiLiZCESi KURSLARININ AMACI
 
 

Bu kursların amacı iş adamları ve yöneticilerinin, uluslararası iş yaşamına rahat bir biçimde uyum sağlamaları ve İngilizce olarak Yurtdışındaki müşterileriyle rahat iletişim kurmalarını sağlamaktır. Bu program;

 
  Seçenek İş ortamında kendinizi daha etkin ifade edebilmenizi,
  Seçenek Telefonda iş konuşması tekniklerini öğrenmenizi,
  Seçenek Resmi yazışmalar, CV,  rapor yazma, mülakat teknikleri, faks ve e-mail yazışma becerileri,
  Seçenek Ekonomi ve ticari yazıları okuyup anlama konularında kendinizi geliştirmenizi,
  Seçenek Farklı ülkelerinden gelen iş adamları ile aynı platformda, iş dünyası üzerine tartışmalar yapabilmenizi,
  Seçenek Ticari tartışma ve pazarlık yapabilme yeteneği kazanmanızı sağlayacaktır.

İş İngilizce'si eğitiminizi doğru yerde ve iyi hocaların kontrolünde almanız, sizin programdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır.

Bu konuda Karya International olarak size aşağıdaki Programları öneriyoruz:
 
EC ENGLISH DiL OKULU İŞ İNGiLiZCESi PROGRAMI
 
 
EC English Dil Okulu, iş hayatlarında çok meşgul olan ve kısa zamanda sonuca ulaşarak iyi bir eğitim almak isteyenler için özel programlar hazırlamaktadır. Okul yetkilileri “İngilizce öğrenme motivasyonu ve ön gereksinimler” adı altında bir test oluşturmuştur ve öğrencinin programa katılmadan önce bu testi almasını sağlamaktadır. Böylece eğitime başlanmadan önce kişinin eğitimden en verimli şekilde faydalanmasını sağlayan bir program oluşturulmaktadır.
 
 
İŞ İNGiLiZCESi MİNİ GRUP
 
 

İş İngilizce'si mini grup kısıtlı bir zaman diliminde en iyi verimi almak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. 6 kişilik sınıflarda dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere haftada 20 ders eğitim verilmektedir. Bu kurslara katılabilmek için orta ya da ileri seviyede dil bilgisine sahip olmanız gerekir.  Kurslar her pazartesi başlamaktadır ve aşağıdaki konularda yoğunlaşmıştır;

Bilgiler Telefon iletişimi,
Bilgiler Toplantı katılımları,
Bilgiler Sunum – seminer teknikleri,
Bilgiler Uzlaşma ve tartışma toplantıları,
Bilgiler Profesyonel rapor, email, mektup yazımı.

 
 
İŞ İNGiLiZCESi BİREBİR
 
 

Tamamen size özel tasarlanmış olan bu programla birlikte zamandan en iyi şekilde tasarruf edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size özel bir kurs programı çıkarılmaktadır ve bu şekilde kendi alanınızla ilgili bir eğitim almanız mümkündür. EC English Dil Okulunda aldığınız bu program boyunca özel bir seminere ya da iş toplantısına hazırlanabilir, deneyimli EC hocalarınızdan spesifik konularda yardım alabilirisiniz.

Kursa katılabilmek için orta düzeyde İngilizce bilmeniz yeterlidir. Minimum kurs süresi 1 haftadır ve haftada 20/30/40 ya da 50 ders alabilirisiniz. Bu kursu alabileceğiniz EC şubelerinden Londra, Brighton ve Cape Town'da yılın her zamanı, Malta ve Cambridge'de ise sadece düşük sezonda programa katılabilirsiniz.

 
 
FULL YOĞUN İŞ İNGiLiZCESi
 
 

Bu program 1 ya da 2 haftalık derslerle özel olarak hazırlanmış olup, en yoğun ve en kapsamlı iş İngilizce'si programıdır. Bu program kapsamında, EC'nin Okullarından herhangi birinde birebir alacağınız 40 özel dersle, diğer bir öğretmenden alacağınız 15 saatlik dersi birleştirebilirsiniz.
Sınıf dışı aktiviteler ilgi alanlarınıza uygun olarak hazırlanacaktır. Örneğin, eğer finansla ilgileniyorsanız, EC'de İngilizce eğitiminize devam ederken “Llyods of London” ı ziyaret etme şansını yakalayabilirsiniz.

Hafta içi her gün bir öğretmeninizle öğle yemeğine katılacaksınız. Ayrıca, sınıf dışı İngilizce becerilerinizi geliştirebilmeniz ve daha çok pratik yapma şansı yakalamanız açısından haftada 2 kere düzenlenen aktivitelere ve gezilere katılacaksınız. Programın içeriği:

Bilgiler Birebir olarak verilen 40 ders,
Bilgiler Diğer bir öğretmen tarafından verilen 15 saatlik ekstra dersler,
Bilgiler Hafta içi öğle yemekleri,
Bilgiler Her hafta düzenlenen bir aktivite,
Bilgiler Her hafta bir akşam aktivitesi,
Bilgiler Her hafta düzenlenen bir gezi.

Kursa katılabilmek için orta düzeyde İngilizce bilmeniz yeterlidir. Kurs süresi 1 ya da 2 haftadır ve bütün EC merkezlerinde düşük sezonda mevcuttur.

 
 
LSI ENGLISH İŞ İNGiLiZCESi
 
 

LSI dünyanın birçok yerinde şubesi bulunan ve eğitim kalitesini kanıtlamış bir okuldur. İş İngilizce'si alanında da öğrencilerin mesleki becerilerini hızlı bir şekilde geliştirebilmeleri için 12 bölümden oluşan özel bir kur geliştirmiştir. Bu kursa katılabilmeniz için orta ya da ileri derecede dil bilgisine sahip olmanız gerekir. Kurs süresi 1- 12 hafta arasında değişir ve haftada 10 ders verilmektedir.

Bu 12 bölümlük kursun her bölümünde yazma araştırmaları, sunumlar, diyaloglar ve skeçlerle birlikte kelime bilgisi, teknik kelimeler, e-posta, kısa not, müzakere, mülakat ve İngilizce telefon görüşmeleri konularında becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Program:
Bilgiler Bölüm 1: Uuslararası Ticaret
Bilgiler Bölüm 2: Liderlik becerilerini ve takım çalışmalarını geliştirme
Bilgiler Bölüm 3: Sunumlarda etkili iletişim
Bilgiler Bölüm 4: Karar verme, motivasyon ve görevlendirme
Bilgiler Bölüm 5: Pazarlama & Reklâm
Bilgiler Bölüm 6: E-ticaret, Teknoloji & Buluş
Bilgiler Bölüm 7: Bankacılık / Borsa
Bilgiler Bölüm 8: Toplantılarda Etkili İletişim
Bilgiler Bölüm 9: İşe Alma Mülakatları
Bilgiler Bölüm 10: İş Hukuku, Ahlakı & Çevresel Sorunlar
Bilgiler Bölüm 11: Satışta Etkili İletişim ve Müzakere
Bilgiler Bölüm 12: Uluslar arası Şirketlerde Yönetim Şekilleri

 
 
SNT – İŞ İNGiLiZCESi
 
 
SNT Dil Okulu İngiltere'nin renkli sahil kentlerinden biri olan Bournemouth şehrinde kaliteli bir eğitim vermektedir. Daha ekonomik bir kurs tercih edenler için, fiyatına kıyasla çok iyi bir okul olan SNT'de iş adamlarına yönelik iş İngilizce'si Programları da sunulmaktadır. Bu kurslara katılmak istiyorsanız iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. SNT'nin sunmuş olduğu iş İngilizce'si kursları, öğrencileri İngilizce konuşulan rekabetçi iş ortamına hazırlamaktadır.

 
 
FARKLI DİLLERDE EĞİTİM - İŞ İSPANYOLCASI - İŞ İNGiLiZCESi +JAPONCA
 
 

Bazı iş alanlarında, İngilizce bilmek yeterli olmayabilir ve işiniz ekstra diller bilmeniz gerektirebilir. Bu gibi durumlarda; iş yaptığınız kişilerin dilini öğrenmeniz ve bu dili iş dünyanıza taşıyabilmeniz sizin için çok yararlı olabilir. Dilerseniz iş alandaki eğitiminizi İspanyolca olarak alabilirsiniz. GEOS Marbella ve Granada bu alanda kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Değişik bir alternatif olarak GEOS Kosta Rıka'yı da değerlendirebilir, böylece aynı zamanda Karayiplerde tatil de yapabilirsiniz. Japonya ile iş ortaklığı içerisinde olanlar içinse GEOS'un İş İngilizce'si + Japonca kurslarını öneririz.

Vize almadan gidebileceğiniz ülkelerden biri olan Tayland'da da iş İngilizce'si eğitimi alabilir aynı zamanda farklı bir dil öğrenmeye başlayabilirsiniz
 
 


 

HANGİ SAYFADAYIM?  

     
>
Kurs Türleri (Bu sayfadasınız)
   
     
     
     
     
 Yurtdışı Eğitim Konulu Diğer Sayfalarımız
Yurtdışı Eğitim|Ingiltere Dil Okulu|Amerika Dil Okulu|Malta Dil Okulu|Kanada Dil Okulu|Irlanda Dil Okulu|Avustralya Dil Okulu|Yeni Zelanda Dil Okulu|Ispanya Dil Okulu|Almanya Dil Okulu|Fransa Dil Okulu|Cape Town Dil Okulu|Londra Yaz Okulu|Cambridge Dil Eğitimi|Brighton Yaz Kampı|Bournemounth Dil Kursu|Boston Dil Eğitimi|New York Dil Kursu|San Francisco Dil Eğitimi|Chicago Ingilizce eğitimi|San Diego Iş Ingilizcesi|Costa Mesa Ingilizce Kursu|Honolulu Dil Kursları|Torrance Dil Okulları|Toronto Ingilizce Eğitimi|Vancouver Dil Eğitimi|Calagary Dil Eğitimi|Brisbane Dil Eğitimi|Cairns ingilizce eğitimi|Gold Coast|Perth|Melbourne|Sydney
İletişim
Hakkımızda
Site Haritası
LiveZilla Live Help
     

Türkiye
Tüm Türkiyeye Hizmet Vermekteyiz!

 
Work and Travel
Tayland
Avustralyada eğitim
Avustralyada Staj
Japonya
İndirimli Dil Okulları
Toronto

Sınavsız Üniversite

Vancouver

Temsilciliklerimiz
Vancouver
Site Haritası
Copyright © Karya International - Tüm Hakkı Saklıdır